Treningi z dojazdem do klienta

[ Oferuję ] Treningi

0,00 zł do negocjacji
Do końca: Zakończone ( sob 02 mar 2019 21:05:20 )

Kontakt

  • 661989303
  • monija@interia.pl

Wszystkie aukcje użytkownika

Lokalizacja

Gorzów WielkopolskiDzień dobry.
Poprowadzę treningi ogólnorozwojowe na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla par jeździec koń jak i treningi samych koni.
Od lat szkolę jeźdźców i konie na każdym poziomie. Klienci cenią sobie na moich treningach zrozumiale przekazaną wiedzę, zaufanie, odpowiednio dobraną presję oraz ćwiczenia dopasowane do poziomu i możliwości jeźdźca i jego konia. Obecnie pracuje z dziećmi i dorosłymi jeżdżącymi rekreacyjnie, chcącymi się rozwijać zgodnie z potrzebami i możliwościami, aby czerpać większą radość z jazdy konnej oraz ze sportowcami.
Wiedzę, praktyki i sposoby, które stosuję na treningach zdobyłam przy wieloletniej pracy z końmi, na szkoleniach, treningach, konsultacjach głównie ucząc się od trenerów takich jak : Jerzy Krukowski, Joanna Żuk, Paweł Spisak, dr. Skorupski, Jarosław Skrzyczyński. Podczas treningów wykorzystuje zagadnienia i procesy wywodzące się z psychologii sportu zarówno jeźdźca jak i konia, wiedzę tę ciągle poszerzam i doskonale m.in na kongresach, konwentach, szkoleniach poświęconych psychologii sportu. Stosuję również znajomość procesów uczenia się oraz biomechanikę ruchu konia. Dużo czasu poświęcam na zrozumienie swojego wierzchowca, prawidłowy dosiad i jego działanie.Bardzo ważne jest dla mnie, aby jeźdźcy rozumieli co i w jakim celu robimy, a nie naginanie ich do powszechnych szablonów, które bez zrozumienia nie przynoszą efektów.Dotychczas pracowałam w Szczecinie, Drawsku Pomorskim, Golczewie. Posiadam uprawnienia instruktorkie. Przygotuje do odznak, startów na parkurach oraz czworobokach, pomogę w pracy z młodymi końmi oraz końmi problematycznymi. Treningi poprowadzę w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, szczegóły ustalam indywidualnie zależnie od potrzeb i możliwości klienta. 40zł + koszt dojazdu zależnie od lokalizacji. Mozliwosc pierwszego darmowego treningu ( przy dalszych lokalizacjach klient pokrywa jedynie koszt dojazdu).
Zapraszam do kontaktu i na mojego niedawno powstałego fanpage https://m.facebook.com/MBT-Monika-Bekiesz-Treningi-354320808653738/?ref=bookmarks :)Data dodania: 2018-12-03

Data wygaśnięcia: 2019-03-02

Wyświetleń: 125


zgłoś naruszenie zasad
pokaż trasę z:
do , Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nikt nie kupił.