oferuję transport koni po kraju i międzynarodowy

[ Oferuję ] Transport

1,00 zł do negocjacji
Do końca: Zakończone ( niedz 22 wrz 2019 15:20:25 )

Kontakt

  • 664 720 616
  • transportkonie@interia.eu

Wszystkie aukcje użytkownika

Lokalizacja

warszawaZajmujemy się międzynarodową oraz międzykontynentalną spedycją i przewozem koni. Oprócz działalności na rynku europejskim, specjalizujemy się w wysyłkach na wschód, m.in do:

Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Mongolii  czyli do Państw, do których wysyłkę poprzedza proces kwarantanny.

 

 Nasza firma to VOLTEO HORSE SERVICE SP. Z O.O.  uznany na polskim, międzynarodowym oraz międzykontynentalnym rynku spedytor i przewoźnik koni. Założycielami i pracownikami są osoby przez całe życie czynnie związane z tymi zwierzętami. Bogate doświadczenie, zdobyte poprzez organizowanie transportów koni na przestrzeni kilkunastu lat, przekłada się na jakość i solidność świadczonych przez nas usług, troskę o bezpieczeństwo i komfort podróży koni oraz spokój ich właścicieli. Cały czas pracujemy nad podnoszeniem standardu wykonywanych zadań, tym samym dążąc do perfekcji.

     Jak wiadomo, przewiezienie koni to nie tylko ich fizyczna podróż, ale także szereg procedur i dokumentów z tym związanych. Dbamy o to, aby właściciel nie martwił się o prawny aspekt transportu. Zajmujemy się wszystkimi wymaganymi formalnościami.

Profesjonalne podejście do pracy, doskonale wyposażone ciężarówki oraz biegłość w znajomości tematyki spedycji i transportu koni stawia nas na wysokiej pozycji wśród firm zajmujących się przewożeniem koni

 Data dodania: 2019-08-23

Data wygaśnięcia: 2019-09-22

Wyświetleń: 103


zgłoś naruszenie zasad
pokaż trasę z:
do www.transportkonie.pl, warszawa

Jeszcze nikt nie kupił.