Karnet na treningi

[ Oferuję ] Inne

0,00 zł do negocjacji
Do końca: Zakończone ( pon 11 mar 2019 17:52:59 )

Kontakt

  • 661989303
  • monika.bekiesz@op.pl

Wszystkie aukcje użytkownika

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski


  • Stan

    Nowy


Witam!

Jeśli znasz kogoś, kto ma własnego konia, jest dzierżawcą konia, ma możliwość pożyczenia konia od ,,cioci" / "wujka" i chcesz mu sprawić prezent na urodziny, świeta lub jakąkolwiek inną okazję skontaktuj się ze mną! Przygotuje specjalnie na daną okazję karnet z wybraną przez Ciebie ilością treningów (cena do ustalenia, karnet na jeden trening w Gorzowie Wlkp to 40zł).

Pracuje jako trener i bereiter, od niedawna w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, wcześniej głównie w Szczecinie, w którym wciąż prowadzę treningi osobą prywatnym. Treningi prowadzę na każdym poziomie zaawansowania, dla dorosłych i dla dzieci. Przygotowuje do startów w skokach i ujeżdżeniu, ale i pomagam rozwijać się osobą jeżdżącym rekreacyjnie. Stale rozwijam się trenując z trenerami tj. Jerzy krukowski, Paweł Spisak, Jarosław Skrzyczyński, Joanna Żuk, doszkalając się z zakresu psychologii ludzi i koni, biopsychologii, biomechaniki, behawiozryzmu, głównie poprzez szkolenia, konferencje, kongresy prowadzone m.in przez dr. Skorupski, Wojciech Mickunas, Marcin Komosa, dr. Natalia Siwińska, lek. wet. Dorota Bogusz, Wojciech Herra i wielu innych :)

Zapraszam do kontaktu! Ofertę przygotuję zgodnie z potrzebami oraz z chęcią odpowiem na każde pytanie :)Data dodania: 2018-12-04

Data wygaśnięcia: 2019-03-11

Wyświetleń: 130


zgłoś naruszenie zasad
pokaż trasę z:
do , Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nikt nie kupił.